Krušnohorský penzion Javor - hodnocení hostů

Jak nás hodnotí naši hosté

Výpis hodnocení uveřejněných na některých ubytovacích serverech. Kompletní znění hodnocení najdete dle submenu. 

Poslední recenze

Slevy na děti

Asi bychom přivítali slevy na děti, pro rodinu se dvěma dětmi už je cena za noc poměrně vysoká (srovnatelná za noc v londýně :))

Zveřejněno na Previu 5.2.2018

Odpověď penzionu:

Děkujeme za připomínku.
K slevám obecně:
Slevy z principu neposkytujeme žádné. Domníváme se, že slevy (stejně jako dotace) vytvářejí nerovné prostředí. To, abychom měli dva hosty, kteří obdrží stejný objem a kvalitu služeb za rozdílné ceny je pro nás neetické a nepřijatelné. Stejně jako pro každého, kdo by platil tu vyšší cenu.
Slevy pro děti.
Neexistuje žádný objektivní důvod, proč by děti měly dostávat jinou cenu než dospělí. Spotřeba služeb (postel, teplo, energie, voda,...) je u dětí stejná, někdy (např.úklid) dokonce vyšší než u dospělých. Dotace v oblasti péče o rodinu by měl zajistit stát a ne soukromý sektor.
Srovnání s cenami v Londýně neumíme posoudit. Můžeme však posoudit srovnatelné kapacity na německé straně Krušných hor a zde jsou ceny v průměru o 1/4 vyšší. Daleko důležitější je pro nás informace, zda host, podle svého mínění, obdržel služby odpovídající ceně, kterou zaplatil.

Cena odpovídá kvalitě

Velmi se nám s manželem v pensionu Javor líbilo, přístup majitelů, pěkné, čisté prostředí, vybavenost, jídlo, nenašli jsme chybu.Cena odpovídá kvalitě. Vřele všem doporučujeme !

Schlumpergerová Ludmila 25.7.2017


Veliká vstřícnost majitelů, profesionalita, která je vidět i z promyšleného vybavení apartmánů drobnostmi, které se hostům mohou kdykoli hodit, prostor a pohodlí.Báječný klid uprostřed horských luk, výborný terén pro pěší turistiku i cyklisty a velmi dobré jídlo.Dostupnost místa po nových silnicích i vlakem. Byli jsme maximálně spokojeni, rozhodně doporučujeme!

Marta Vítková 22.7.2017

Penzion s rodinnou atmosférou

Príjemný penzión s rodinnou atmosférou a výbornou domácou kuchyňou. Veľmi milý prístup k hosťom. Penzión doporučujeme každému, kto si chce oddýchnuť v krásnej prírode. My sme penzión navštívili už tretí krát a vždy sa sem radi vraciame. Rodina zo Zvolena.

Nádherná příroda a překvapivě málo turistů

Profesionální a přitom přátelský přístup, snaha zajistit spokojeného hosta, ubytování na úrovni, stravování jako doma, v okolí nádherná příroda, dobře značené cyklistické a turistické trasy, překvapivě málo turistů

Ideální pro milovníky přírody

Pro milovníky přírody a klidu ideální, příjemná atmosféra, milí hostitelé, dobré jídlo, co víc si přát. Protože jezdáme za turistikou, nehodnotím různé doplňkové aktivity, nezajímají nás.

Byli jsme nadšeni

Slavili jsme zde SILVESTR a byli jsme opravdu nadšeni jak přístupem personálu, kvalitou ubytování, výběrem sortimentu a opravdu je tento penzion nadstandartní v Ceské republice a většina cca 95 procent podnikatelu v této kategorii by si měli udělat exkurzi jak má vypadat SUPER PODNIKANI!!!!!!!!!!!!!!! Je-li možnost známkovat do šesti tak mi jí se ženou dáváme a ZVYRAZNENOU!!!!!!!!!!!

Přívětiví majitelé

Velmi příjemný, útulný penzion, výborná domácí kuchyně. Majitelé jsou velmi přívětiví, vycházejí svým hostům maximálně vstříc. Poloha penzionu výborná pro pěší turistiku i delší výlety.

Byly jsme maximálně spokojeny

Penzion Javor jsme s kamarádkou zvolily na doporučení a byly jsme maximálně spokojeny. Vstřícní a ochotní majitelé, krásný pokoj, výborná kuchyně. Doporučujeme, rády se sem vrátíme!! :-)

Příjemná a klidná dovolená

Vřele doporučujeme všem, kteří si chtějí užít příjemnou a klidnou dovolenou. Velmi ochotný, vstřícný a příjemný personál, pro který není nic problém, čisto kam se podíváš, chutné jídlo, možnost uložení kol, překrásné okolí pro pěší i cyklovýlety. Pohoda jako doma.

Nikam se nevracíme, sem ano

Řídíme se heslem, nikdy se nevracet do stejného penzionu, rádi poznáváme nové. V Javoru jsme to ale porušili, přijeli jsme znovu. V roce 2010 jsme navštívili penzion poprvé a tak nás uchvátila příjemná atmosféra, že jsme se tam letos znovu vrátili a jistě ne naposledy. Nikde jsme nezažili tak milé hostitele, na nich je vidět jak je ta práce těší. Na kuchyni paní domácí pějeme samou chválu! Pokoje jsou veliké, to se také jen tak nevidí a velmi vkusně zařízené. Penzionu není co vytknout, všem vřele doporučujeme.

Dělají to s láskou

Takhle vypadá, když dělá někdo svou práci s láskou a baví ho to. Penzion nabízí pěkné ubytování, skvělé jídlo a za tím vším stojí velmi přívětiví a ochotní majitelé. Pro cyklovýlety i turistiku výborná pozice penzionu. Vřele doporučuji!

Opět jsme byli nadšeni

Již podruhé jsme byli nadšeni. Výborné zázemí a strava, ideální výchozí místo pro výlety do okolí jak pěšky, tak na běžkách. Majitelé jsou milí a vstřícní, nic není problém, vše lze zařídit. Výborný sportovní servis - lyžárna apod. Rozhodně doporučujeme.

Recenze nelhaly

Penzion jsme vybírali nejen dle místa (napojení na běžecké tratě), ale také s ohledem na recenze. Ty byly vesměs vynikající. A nyní můžeme po vlastních zkušenostech konstatovat, že si penzion Javor toto vynikající hodnocení absolutně zaslouží !

Standard obvyklý ve světě

Pronajal jsem celý Krušnohorský penzión Javor na šest nocí koncem roku 2012, přes Silvestra. Bylo nás několik párů dospělých ve dvoulůžkových pokojích. Dva pokoje obsadily "naše" rodiny s dětmi. Penzión je ve vzorném stavu, pokoje jsou zařízeny ve standardu obvyklém v lepších penziónech nebo horských hotelích střední kategorie ve světě. Na každém pokoji je poměrně rychlá internetová přípojka přes kabel. Snídaně jsou velmi dobré. Je možné si objednat i další jídlo. My jsme využívali večeře. Vybírali jsme vždy ze čtyř možností. Největší předností je velmi vstřícné zacházení ze strany majitelů a provozovatelů penziónu, manželů Malimánkových. Jsou velmi ochotní a připraveni pružně vyhovět individuálním přáním jejich hostů. Shrnuji: krušnohorský penzión Javor mohu vřele doporučit.

Empatičtí majitelé

Velmi empatický přístup majitelů, velká spokojenost! Možnost stravování v okolních vesnicích spíš tristní. Ale vždy jsme něco našli. Ocenila bych lepší značení turistických cest i značení u silnic pro řidiče.

Nadstandardní služby

Penzion vedou moc přátelští lidé, kteří rádi pomohou a poradí s výlety po okolí. Služby jsou nadstandartní (aspoň co se týká České republiky). Pokaždé se sem rádi vracíme a vždy si zde odpočineme!

Určitě se sem vrátíme

Krušné hory jsou zatím zřejmě turisty nepříliš objevenou oblastí. Objevovat je zde ale určitě co a Horní Blatná je ideálním výchozím místem. A pokud Horní Blatná, tak tento rodinný penzion. Majitelé vám vyjdou se vším vstříc a ještě vám výborně uvaří. Byli jsme zde již podruhé a určitě ne naposledy

Cítíme se zde vždy jako doma

U Malimánků v penzionu Javor se vždy cítíme jako doma. Krásné velké pokoje, koupelny, vše čisté, uklizené, nové. Kdykoliv si vzpomeneme přijet, vždy nám vyjdou vstříc. Rádi se sem vracíme a bude to tak i v budoucnu.

Jezdíme sem opakovaně

Jezdíme opakovaně, majitelé jsou vždy vstřícní, pokoje velké, čisté hezky zařízené. Výborné domácí jídlo, možnost grilování. Skvělé místo pro poznávání Krušných hor na kole, pěšky nebo na běžkách. Do Božího Daru, Karlových Varů nebo Lokte je to kousek, stejně tak do Německa.

Možnost přijet vlakem

Penzion je v horské obci Horní Blatná, je dostupný z železniční zastávky do 10 minut chůze. Okolní náhorní plošina Krušných hor poskytuje mnoho zajímavých výletů. Samotná obec se rozvíjí a je v ní dostatek možností stravování. Penzion je vzorně udržovaný, personál příjemný a ochotný.

Všechno je možné

Nový penzion, prostorné pokoje s příslušenství, zařízeno novým nábytkem, dostatek úložného prostoru denně úklid, výměna ručníků, strava vynikající, snídaně formou vydatných švédských stolů, možnost polopenze dle individuálních požadavků skupiny...Velmi přátelský přístup majitelů penzionu. Cykloturistika, turistika, mototuristika - vše možné.

Jako v jiném světě

Když jsem poprvé navštívil penzion Javor připadal jsem si jako v jiném světě. Jedná se o zařízení jenž je na světové úrovni a měly by si provozovatelé 90% penzionů v ČR vzít z tohoto penzionu příklad! Jezdím sem minimálně dvakrát do roka a vždy jsem velice spokojen!

Pohostinství vrací jeho význam

Výraz "pohostinství" zde znovunabývá svůj význam. Byli jsme zde počtvrté vždy spokojeni a vrátíme se zas. Děkujeme.

Naprostá spokojenost! Kéž by všechny ubytovací zařízení v ČR byli alespoň z části takto perfektní. Všem vřele doporučuji!

Vše tu je dokonalé. Moc ráda dávám nejlepší hodnocení.

Kéž by to takto bylo pokaždé, když se člověk někde ubytuje.

Vybavení pokojů na velmi dobré úrovni - k dispozici je vše nezbytné. Stravování je výborné - jídla jsou chutná. Oceňujeme také vsřícný přístup k hostům a rady při typech na výlety.

Velmi příjemný pobyt, Personál je vstřícný a pohodový, který vytváří rodinnou atmosféru. Nově zařízený a útulný penzion. Vřele doporučuji.

Velice příjemní a vstřícní majitelé. V pensionu jsou nově zařízené pokoje a je čisto. Bohaté snídaně a ceny příznivé. Doporučuji. Ivana

Vynikající prostředí a služby pro firemní školení

Velmi pohodlný, příjemný, čistý a prostorný. Rodinná a přitom nevtíravá atmosféra. Prostorný, čistý, útulný, jako nový. Skříní dost, prostorné, čisté. Koupelna velká, hezky zařízená. Vše je určitě téměř nové. TV na pokoji. Naprostá spokojenost - dle domluvy, jídlo výborné, i servis. Celodenní přísun teplých i studených nealko nápojů dle našich požadavků. Perfektní čistota, servis, obsluha - během celodenního školení - cokoli jsme potřebovali jsme dostali. Hořící polena v krbu - krásná atmosféra ! V klidné obci, pěkný výlet na Vlčí jámy.

 Krušnohorský penzion Javor, II.odboje 194, 362 37 Horní Blatná, telefon: 353 541 770, e-mail: info@kpj.cz